AKA Komfort
Firma instalacyjna Warszawa

Wykonujemy instalacje wentylacji i klimatyzacji dla mniejszych jak i większych obiektów usługowych. Klimatyzację opieramy na systemach split, multi split, kończąc na większych systemach VRF.

Instalacje hydrauliczne i grzewcze

Wykonujemy instalacje wod-kan i c.o. już na etapie fundamentów, przez prace wewnętrzne, kończąc na uruchomieniu kotłów i pomp ciepła

Izolacje natryskowe pianą PUR

W swojej ofercie posiadamy również usługi izolowania natryskowego pianą PUR. Zapewniamy szybki czas realizacji, szczelną i ciągłą izolację

Usługi

  • Projektowanie
  • Wykonawstwo
  • Serwis


Współpracujemy w projektantami instalacji sanitarnych. Posiadają oni uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie projektowania i kierowania robotami budowlanymi.

Oferujemy również uzgodnienie tych projektów z rzeczoznawcami PPOŻ i higieniczno-sanitarnymi.

  • Przedmiary
  • Kosztorysy
  • Projekty budowlane
  • Projekty wykonawcze
  • Dokumentacja powykonawcza
  • Ekspertyzy

Wykonawstwo instalacji sanitarnych

Kompleksowe wykonawstwo wszystkich instalacji sanitarnych na obiekcie począwszy od instalacji wodnych, a skończywszy na uruchomieniu central wentylacyjnych, kotłów czy pomp ciepła.

Pracujemy na materiałach znanych producentów, którzy cenią sobie jakość produktów i zadowolenie klienta.

klimatyzacje
serwis kotłów gazowych

Serwis gwarancyjny

Oferujemy gwarancyjny serwis urządzeń. Posiadamy autoryzację producentów urządzeń, które instalujemy.

Wykonujemy również serwisy jak i naprawy pogwarancyjne.

Firma instalacyjna Warszawa – AKA Komfort

Firma instalacyjna AKA Komfort zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji na zlecenie klientów z sektora prywatnego oraz biznesowego. Siedziba firmy instalacyjnej ulokowana jest w Raszynie pod Warszawą, stąd ofertę kierujemy głównie do inwestorów z województwa mazowieckiego. Wykonujemy szczegółowo opracowane projekty instalacji hydraulicznych i grzewczych, a także realizujemy założenia projektowe. Oprócz montażu instalacji w Warszawie, możemy zaproponować także ich sprawne i skuteczne serwisowanie oraz czyszczenie. Nasza oferta obejmuje też izolację pianką PUR oraz rekuperację i jej serwis w Warszawie.

Zespół firmy instalacyjnej AKA Komfort tworzą wykwalifikowani fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, wyróżniający się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia oraz elastycznością. Nawiązując współpracę z naszą firmą instalacyjną z Warszawy, zyskają Państwo gwarancję wysokiego standardu obsługi, nowatorskich rozwiązań, terminowości wykonania świadczeń, a także optymalizacji rozwiązań w domu czy firmie.

Firma instalacyjna Warszawa

Każdy projekt instalacji tworzony jest w oparciu o indywidualne potrzeby i preferencje kontrahentów oraz wyznaczony budżet. Instalacje hydrauliczne, grzewcze, wentylacyjne, przemysłowe i klimatyzacyjne, jakie montujemy w Warszawie, powstają zgodnie z normami techniczno-budowlanymi, a dodatkowo przed zakończeniem prac, poddawane są ocenie wykwalifikowanych rzeczoznawców PPOŻ i higieniczno-sanitarnych.

Firma instalacyjna AKA Komfort, z siedzibą koło Warszawy, zajmuje się sporządzaniem projektów budowlanych i wykonawczych, wykonywaniem przedmiarów, ekspertyz, kosztorysów, a także kompletowaniem dokumentacji podwykonawczej. Instalacje zaprojektowane są w oparciu o urządzenia od renomowanych na rynku producentów, przykładających dużą uwagę do jakości swoich produktów.

Poza kompleksową obsługą instalacji hydraulicznych i grzewczych, wykonujemy w Warszawie i okolicznych miejscowościach usługę izolacji natryskowej pianką PUR. To technologia pozwalająca na ocieplenie fundamentów, stropów i elewacji od poddaszy. Za pomocą elastycznego węża izolacja pianką PUR przebiega sprawnie i co najważniejsze, precyzyjnie. Takie rozwiązanie pozwala na dotarcie w każdy trudno dostępny kąt. Izolacja pianką PUR to świetny sposób na ogrzanie budynku, a jej działanie jest wyczuwalne zwłaszcza w czasie zimnych miesięcy.

Oferujemy również usługę rekuperacji oraz jej serwis w Warszawie i okolicach. Rekuperacja jest systemem, który ociepla wpadające powietrze, powietrzem wypadającym na zewnątrz. Zabieg ten pozwala na lepsze trzymanie temperatury w pomieszczeniach. To nowoczesny sposób ogrzewania, który jest używany w domach energooszczędnych. Wiele osób, budujących obecnie domy, decyduje się na rekuperację. Serwis w Warszawie, który prowadzimy, jest odwiedzany przez wielu właścicieli domów. Warto wspomnieć, że rekuperacja jest przyjazna dla środowiska!

Projektowanie i montaż instalacji – Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy instalacyjnej AKA Komfort, a także kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy i znalezienia dogodnego terminu wykonania montażu instalacji w Warszawie lub okolicach. Nasi specjaliści stale pozostają do Państwa dyspozycji i służą pomocą, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania z zakresu projektowania, montażu lub serwisowania instalacji. Chętnie rozwiejemy też wątpliwości dotyczące izolacji pianką PUR i rekuperacji i naszego serwisu w Warszawie.

Skontaktuj się

Numer telefonu

+48 660 362 576

Lokalizacja

Raszyn k. Warszawy

Adres email

biuro@akakomfort.pl

Poproś o kontakt lub wycenę

Blog

Aktualności