AKA Komfort
Firma instalacyjna Warszawa

Wykonujemy instalacje wentylacji i klimatyzacji dla mniejszych jak i większych obiektów usługowych. Klimatyzację opieramy na systemach split, multi split, kończąc na większych systemach VRF.

Instalacje hydrauliczne i grzewcze

Wykonujemy instalacje wod-kan i c.o. już na etapie fundamentów, przez prace wewnętrzne, kończąc na uruchomieniu kotłów i pomp ciepła

Izolacje natryskowe pianą PUR

W swojej ofercie posiadamy również usługi izolowania natryskowego pianą PUR. Zapewniamy szybki czas realizacji, szczelną i ciągłą izolację

Usługi

  • Projektowanie
  • Wykonawstwo
  • Serwis


Współpracujemy w projektantami instalacji sanitarnych. Posiadają oni uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie projektowania i kierowania robotami budowlanymi.

Oferujemy również uzgodnienie tych projektów z rzeczoznawcami PPOŻ i higieniczno-sanitarnymi.

  • Przedmiary
  • Kosztorysy
  • Projekty budowlane
  • Projekty wykonawcze
  • Dokumentacja powykonawcza
  • Ekspertyzy

Wykonawstwo instalacji sanitarnych

Kompleksowe wykonawstwo wszystkich instalacji sanitarnych na obiekcie począwszy od instalacji wodnych, a skończywszy na uruchomieniu central wentylacyjnych, kotłów czy pomp ciepła.

Pracujemy na materiałach znanych producentów, którzy cenią sobie jakość produktów i zadowolenie klienta.

klimatyzacje
serwis kotłów gazowych

Serwis gwarancyjny

Oferujemy gwarancyjny serwis urządzeń. Posiadamy autoryzację producentów urządzeń, które instalujemy.

Wykonujemy również serwisy jak i naprawy pogwarancyjne.

Firma instalacyjna Warszawa – AKA Komfort

Firma instalacyjna AKA Komfort zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji na zlecenie klientów z sektora prywatnego oraz biznesowego. Siedziba firmy instalacyjnej ulokowana jest w Raszynie pod Warszawą , stąd ofertę kierujemy głównie do inwestorów z województwa mazowieckiego. Wykonujemy szczegółowo opracowane projekty instalacji hydraulicznych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także realizujemy założenia projektowe. Oprócz montażu instalacji w Warszawie, możemy zaproponować także ich sprawne i skuteczne serwisowanie oraz czyszczenie.

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych to niezbędna podstawa do prawidłowego samopoczucia użytkowników wewnątrz danego pomieszczenia. Systematyczne czyszczenie oraz dezynfekcja wentylacji pozwoli uniknąć niepożądanego wtargnięcia się infekcji w górnych drogach oddechowych. Należy także pamiętać o wentylacji mechanicznej, która staje się powszechnym udogodnieniem w wielu domach. Oba rodzaje wentylacji wymagają profesjonalnego czyszczenia, dlatego warto zostawić to zadanie ekspertom, ponieważ próba samodzielnego czyszczenia może doprowadzić do uszkodzenia elementów.

Zespół firmy instalacyjnej AKA Komfort tworzą wykwalifikowani fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, wyróżniający się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia oraz elastycznością. Nawiązując współpracę z naszą firmą instalacyjną z Warszawy, zyskają Państwo gwarancję wysokiego standardu obsługi, nowatorskich rozwiązań, terminowości wykonania świadczeń, a także optymalizacji rozwiązań w domu czy firmie.

Firma instalacyjna Warszawa

Każdy projekt instalacji tworzony jest w oparciu o indywidualne potrzeby i preferencje kontrahentów oraz wyznaczony budżet. Instalacje hydrauliczne, grzewcze, wentylacyjne, przemysłowe i klimatyzacyjne, jakie montujemy w Warszawie, powstają zgodnie z normami techniczno-budowlanymi, a dodatkowo przed zakończeniem prac, poddawane są ocenie wykwalifikowanych rzeczoznawców PPOŻ i higieniczno-sanitarnych.

Firma instalacyjna AKA Komfort, z siedzibą koło Warszawy, zajmuje się sporządzaniem projektów budowlanych i wykonawczych, wykonywaniem przedmiarów, ekspertyz, kosztorysów, a także kompletowaniem dokumentacji podwykonawczej. Instalacje zaprojektowane są w oparciu o urządzenia od renomowanych na rynku producentów, przykładających dużą uwagę do jakości swoich produktów.

Poza kompleksową obsługą instalacji hydraulicznych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, wykonujemy w Warszawie i okolicznych miejscowościach usługę izolacji natryskowej pianą PUR. To technologia pozwalająca na ocieplenie fundamentów, stropów i elewacji od poddaszy. Za pomocą elastycznego węża izolacja pianką PUR przebiega sprawnie i co najważniejsze, precyzyjnie. Takie rozwiązanie pozwala na dotarcie w każdy trudno dostępny kąt. Dodatkowo oferujemy usługę rekuperacji oraz jej serwis w Warszawie i okolicach. Rekuperacja jest systemem, który ociepla wpadające powietrze, powietrzem wypadającym na zewnątrz. Zabieg ten pozwala na lepsze trzymanie temperatury w pomieszczeniach.

Projektowanie i montaż instalacji – Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy instalacyjnej AKA Komfort, a także kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy i znalezienia dogodnego terminu wykonania montażu instalacji w Warszawie lub okolicach. Nasi specjaliści stale pozostają do Państwa dyspozycji i służą pomocą, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania z zakresu projektowania, montażu lub serwisowania instalacji.

Skontaktuj się

Numer telefonu

+48 660 362 576

Lokalizacja

Raszyn k. Warszawy

Adres email

biuro@akakomfort.pl

Poproś o kontakt lub wycenę

Blog

Aktualności